درباره انتشارات فراهنر

 

انتشارات فراهنر در مرداد ماه ۱۳۹۸ با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را با هدف توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی آغاز نمود. این انتشارات دارای دو بخش اصلی، تالیف و ترجمه در زمینه تولید و انتشار محتوای علمی و فرهنگی است. برنامه ریزی و سیاستگذاری در انتشارات فراهنر زیر نظر یک شورای راهبردی علمی و فرهنگی انجام می شود.

کسب جایگاه ویژه در تولید علم، جذب، کشف و پرورش استعدادهای فرهنگی و هنری نیز از جمله اهداف مهم و مورد نظر شورای راهبردی در انتشارات فراهنر است.

تولید محتوای علمی، آموزشی برای سطوح دانشگاهی و آکادمیک آن هم در رشته های مختلف هنری فعالیت ویژه این انتشارات زیر نظر کارگروه های مختلف هنری با مشارکت اساتید هنر در کشور خواهد بود.

دو کار ویژه و ماموریت اصلی در این انتشارات سبب شد تا دو دفتر مطالعات و نشر آثار شهید تقوی و دفتر مطالعات و نشر آثار هنر اسلامی تاسیس و راه اندازی شده تا به پیشبرد اهداف کوتاه مدت و میان مدت این مجموعه کمک کند.

دفتر انتشارات فراهنر قصد دارد با استفاده و بهره برداری از نیروهای جوان فعال و هنرمند مستعد و خوش ذوق، دایره انتشار آثار و خدمات فرهنگی خود را تا اقصی نقاط کشور گسترش دهد. در زمینه رشد علمی و فرهنگی در نقاط مختلف میهن اسلامی، برای جوانان عزیز شرایط خوبی را فراهم می کنیم. از این رو از همه جوانان فعال و با استعداد،  هنرمندان، اساتید هنر، فرهنگ و ادبیات، مترجمین، مولفین و مصنفین عزیز و ارجمند برای عضویت در باشگاه فراهنر دعوت میکنیم. امیدواریم ضمن ارائه و ارسال آثار خود به ایمیل این انتشارات، در صورت تمایل به همکاری رزومه ای از فعالیت های خود برای همکاری با این مجموعه ارسال نمایید تا در صورت نیاز با ایشان تماس گرفته شود.

بی تردید، در این راه دریافت پیشنهادات و انتقادات شما، مهمترین هدیه برای ماست.

تلفن‌های تماس :

021-66741881
0912-6043280

 آدرس : تهران – خیابان انقلاب – بعد از چهار راه ولیعصر – خیابان خارک – پ ۲۲ – واحد ۱ – انتشارات فراهنر