دیجی کتاب فراهنر

سبد خرید شما خالی است.

اتاق خبر دیجی کتاب

اتاق خبر دیجی کتاب با همکاری مجموعه ای از خبرنگاران آزاد در سراسر کشور اقدام به انتشار اخبار مربوط به کتاب های موجود در این سایت و همچنین فعالیت ها و اقدامات انجام شده در مجموعه انتشاراتی و آموزشی و فرهنگی فراهنر می کند.

اخبار ما بطور کلی حول یک مبحث اصلی بوده و آن هم محصولات موجود در دیجی کتاب فراهنر است. در این راستا اتاق خبر دیجی کتاب فراهنر به دو بخش داخلی و مردمی تقسیم می شود.

در قسمت اخبار داخلی به انعکاس مجموعه اتفاقات و رویدادهای داخلی مجموعه دیجی کتاب فراهنر و مجموعه انتشاراتی و فرهنگی آموزشی فراهنر پرداخته می شود. به عنوان مثال کتاب هایی که قرار است به زودی به مجموعه آثار دیجی کتاب فراهنر اضافه شود در این بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

در بخش دیگر اطلاعات شما مخاطبین عزیز از تصویر، ویدیو و متن های شما عزیزان در ارتباط با تعامل فرهنگی، هنری و آموزشی خود با مجموعه فرهنگی انتشاراتی فراهنر بازتاب خبری داده خواهد شد. در این بخش می توانید گزارشاتی را از کتاب هایی که خریده اید و یا خوانده اید یا فعالیت های مرتبط خود را برای ما ارسال کنید تا در این بخش منتشر کنیم برای انتشار اخبار خود در این بخش کافی است در یکی از شبکه های مجازی اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ با شماره 09215985177 و یا digiktb@ در ارتباط باشید.