دیجی کتاب فراهنر

سبد خرید شما خالی است.

تماس با دیجی کتاب فراهنر

دیجی کتاب فراهنر با بهره‌برداری از تکنولوژی‌های مختلف ارتباطی با استفاده از ظرفیت های مختلف و راه‌های ارتباطی متفاوت قصد دارد به صورت شبانه‌روزی با شما در ارتباط باشد. به این ترتیب شما می توانید به صورت مداوم از انواع خدمات سایت دیجی کتاب فراهنر برخوردار باشید. ارتباط با سایت دیجی کتاب فراهنر از طریق ایمیل، شبکه های مختلف مجازی، ارسال تیکت در پنل خصوص کاربران، ارتباط تلفنی، سامانه پیامکی، آدرس پستی و سایر راه‌های ارتباطی مقدور است.

این روزها حضور در فضای مجازی مستلزم برخورداری از امکانات اولیه ارتباطی است. یکی از این امکانات اولیه که در ارتباط با سایت دیجی کتاب فراهنر نیز ضروری است، داشتن ایمیل یا یک خط تلفن همراه است. با داشتن این امکان می توانید ابتدا در سایت دیجی کتاب فراهنر ثبت نام نموده و از مزایای این ارتباط و عضویت در باشگاه مشتریان دیجی کتاب فراهنر بهره‌مند شوید.

تماس با دیجی کتاب فراهنر از راه‌های ارتباطی مختلف ممکن است. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت‌نام و عضویت در دیجی کتاب فراهنر تا ثبت سفارش و ارسال کالا با مسأله یا مشکل خاصی روبرو شدید. یا اینکه سؤالی داشتید که پاسخ آن در میان سؤالات متداول دیجی کتاب فراهنر نبود. می توانید راه های ارتباطی دیگر را نیز امتحان کنید. در این مقاله به راه‌های ارتباطی مختلف با دیجی کتاب فراهنر اشاره می‎کنیم. امیدواریم برای شما مفید باشد.

ارتباط از طریق ایمیل

ایمیل‌های ارتباطی با دیجی کتاب فراهنر به صورت زیر است.

ایمیل مدیریت فروشگاه: digiktab@gmail.com

ایمیل مدیریت سایت: digiktbf@gmail.com

ارتباط از طریق تلفن:

برای ارتباط با دیجی کتاب فراهنر میتوانید از طریق شماره تلفن ثابت زیر در تماس باشید.

021-66763398

ارتباط از طریق تلفن همراه:

در صورتیکه یک موضوع فوری و ضروری را برای پیگیری از طریق مدیریت سایت دیجی کتاب فراهنر دارید می توانید با شماره تلفن همراه زیر در تماس باشید.

09190815495

ارتباط از طریق شبکه‌های مختلف مجازی

دیجی کتاب فراهنر در کلیه شبکه های مجازی تنها از طریق آی دی های ارتباطی که در همین صفحه منتشر می شود در ارتباط خواهد بود. تا اطلاع ثانوی تنها آی دی ارتباطی ما در اینستاگرام، تلگرام، آپارات و…آی دی زیر است.

@digiktb

دیجی کتاب فراهنر به زودی راه های ارتباطی خود با مشتریان و مخاطبین عزیز را گسترش داده و از سایر راه های ارتباطی نیز بهره‌مند خواهد شد. حضور دیجی کتاب فراهنر در همه‌ی شبکه‌های مجازی و غیر مجازی از ضرورت‌های این سایت است. برای توسعه راه های ارتباطی نیاز به همراهی و همکاری شما عزیزان داریم. از اینکه اطلاعات تازه‌ ای را در این خصوص برای ما ارسال می‌کنید، سپاسگزاریم.

دیجی کتاب فراهنر با کمال افتخار جوابگوی سؤالات شما مخاطبین و همراهان عزیز خواهد بود.