دیجی کتاب فراهنر

سبد خرید شما خالی است.

رویه‌های ارسال سفارش در دیجی کتاب

رویه های ارسال سفارش کالا در دیجی کتاب فراهنر چگونه است؟

آنچه در رویه‌های ارسال سفارش در دیجی کتاب فراهنر ذکر خواهد شد مربوط به روال طبیعی و روزهای عادی است. روشن است که در این شرایط سفارش‌ها طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند روزهای پایانی اسفندماه، به تناسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت خواهد بود. امکان دارد ارسال سفارش‌ها، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 نحوه‌ی ارسال سفارش در دیجی کتاب:

ـ شیوه ارسال سفارش در تهران :

 پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )

طبق این امکان مشتریان تهرانی می‌توانند سفارشات خود را در سایت دیجی کتاب فراهنر ثبت نموده و توسط پیک موتوری در کمتر از 5 ساعت محصول خودرا در آدرس انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند. بدیهی است مراحل ثبت و سفارش کالا در سایت دیجی کتاب فراهنر باید بصورت کامل انجام شود و شما می‌توانید برای دریافت از طریق پیک موتوری با پشتیبانی تماس بگیرید.

ارسال کالا توسط دیجی کتاب فراهنر در شهر تهران برای خریدهای اینترنتی بالاتر از 2میلیون ریال از طریق وبسایت دیجی کتاب فراهنر به‌صورت رایگان انجام می‌شود و بر اساس زمان خرید از همان روز تا حداکثر 3 روز کاری بعد از خرید تحویل مشتری خواهد شد. ارسال کالا در شهر تهران در صورت درخواست شما از طریق پست نیز امکان‌پذیر بوده و هزینه ارسال بر عهده مشتری (خریدار) خواهد بود البته در این نوع از ارسال سفارش پرداخت اینترنتی خرید باید به‌طورکامل انجام شود.این سفارشات با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش تحویل خواهد شد.

ارسال با پست سفارشی:

شما می توانید پس از انتخاب کالاهای خود و پیش از نهایی شدن سفارش روش ارسال را انتخاب کنید. چنانچه در رویه ارسال با پست، گزینه پست سفارشی را انتخاب نمودید، هزینه کمتری برای ارسال کالا بپردازید. کالاهای شما از طریق پست برای شما ارسال شده و تحویل کالا به شما تابع قوانین پست خواهد بود. البته شما با دریافت یک کد رهگیری می توانید کالای خود را تا رسیدن به آرس خود را در سامانه پست جمهوری اسلامی ایران دنبال کنید.

ارسال با پست پیشتاز

چنانچه پس از انتخاب کالاها در رویه ارسال با پست، گزینه پست پیشتاز را انتخاب کردید، ممکن است لازم باشد تا هزینه بیشتری برای ارسال کالا بپردازید. کالاهای شما از طریق پست برای شما ارسال شده و تحویل کالا به شما تابع قوانین پست خواهد بود. در روش پیشتاز کالاها در زمان زودتری به دست شما خواهد رسید. البته شما با دریافت کد رهگیری می توانید کالای خود را تا رسیدن به آرس خود را در سامانه پست جمهوری اسلامی ایران دنبال کنید.

بدیهی است در همه موارد محل تحویل کالای شما درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) است و ارائه کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی در زمان تحویل سفارش به مأمور پست یا پیک دیجی کتاب فراهنر الزامی می‌باشد.

هدف دیجی کتاب فراهنر ارسال هر چه سریعتر، صحیح و سالم کالا برای مشتریان خود  و جلب رضایت مشتریان است.

ـ ارسال سفارش به خارج از شهر تهران:

ارسال کالا به کلیه شهر ها و شهرستان های ایران از طریق چهار روش زیر امکان پذیر است:

در چهار روش فوق هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری (خریدار) بوده و چگونگی آن قبل از ارسال کالا با مشتری هماهنگ خواهد شد و مسئولیت تحویل کالا تا تحویل به متصدیان ارسال بار بر عهده مستر شبکه می باشد و تاخیر در تحویل و همچنین سلامت بار بر عهده شرکت حمل و نقل مربوطه است.

در روش ارسال از طریق پست ارائه کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی در زمان تحویل سفارش به مامور پست الزامی است.

زمان تقریبی ارسال کالا از زمان سفارش تا تحویل به مشتری بسته به مسیر و موقیت جغرافیایی 1 تا 4 روز کاری می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید.پیگیری ارسال سفارش از طریق پست

تحویل کالا در شهرستان‌ها از باربری و فرودگاه و ترمینال مقصد به عهده مشتری خواهد بود.

ارسال رایگان

ارسال کالا توسط دیجی کتاب فراهنر با شرط خرید بالای 200 هزار تومان در شهر تهران و سایر شهرها رایگان است. چنانچه میزان خرید شما بیشتر از 200 هزار تومان باشد. به صورت خودکار گزینه ارسال رایگان برای شما قابل مشاهده خواهد شد. با انتخاب این گزینه کالاها به صورت رایگان ارسال می شود. چنانچه انتخاب این گزینه را فراموش کردید کالاهای شما با پرداخت هزینه پستی ثبت گردیده و امکان عودت مبلغ پرداختی شما بابت هزینه ارسال قابل بازگشت نیست. لطفاً در انتخاب گزینه های ارسال دقت فرمایید.